2:0 TS naudaiVisi Lietuvos politikai dedasi nusivylę pilietiškumo ir meilės Tėvynei stoka. Bet tik dedasi. Patikrinau (kaip ir pernai, kaip ir užpernai) Lietuvos politinių partijų, Prezidentūros, Vyriausybės internetines svetaines. Vienintelė Tėvynės sąjunga abiejų švenčių progomis pasipuošė šventiniu baneriu ir pateikė V.Kubiliaus sveikinimus (tiesa, pasielgė labai jau "ekonomiškai" - tas pats dizainas, tik data kita, bet vis šis tas... Beje, o Kovo 11-ajai skirtas plakatėlis, kabantis ant TS būstinės langų – tipiškas "garažinio" dizaino pavyzdys).

Vasario 16-ąją prisiminė TIK Prezidentūra ir Darbo partija (!). Tiesa, be dizaino akcentų, vien tik su video sveikinimais. "Žžžygiais, o ne žžžodžiais mes Tėvynę mylim", pastebėjo Salomėja. Veidmainių kraštas. Vietoj Vyčio ant Lietuvos vėliavos labiau tiktų dviveidžio romėnų dievo Jano atvaizdas.

P.S. Beje, nei vienas lietuviškas info portalas taipogi nei proginio banerio susikūrė, nei jokiu dizaino akcentu (à la Google) nesivargino pasipuošti...

Komentarai

Populiarūs įrašai