Sąmokslo teorijaLietuva vis tik dalyvaus Expo2010 Šanchajuje. Su kuklesniu biudžetu, bet dalyvaus. Vienok Expo2010.lt svetainė dar tuščia. Tačiau įdomiausia, kad ji priklauso UAB "Gaumina", kuri kūrė ir Expo2008.lt svetainę. Galbūt iš anksto įsigijus teises į svarbų domeną yra papildomas motyvas laimėti viešąjį svetainės kūrimo konkursą vėliau? Mįslė...Pagyvensim, pamatysim. Visgi keista, kad tokio pobūdžio domeną įsigyja privati kompanija, o ne Aplinkos apsaugos ministerija, kuri ir kuruoja Lietuvos dalyvavimus Expo parodose. Juk kaina viso labo - 25 LT/metams...

Komentarai

Dali.us sakė…
Cia nieko keista. Privacios kontoros atveju as irgi buviau tuos domenus nusipirkes bent 5-10 metu i prieki. kainuoja kapeikas... o panaudojimo galimybes placios.

Kitavertus musu ministerijos strateginio mastymo turi 0. niekas neliepe.. reishkias nereikia.
cikuraku1232 sakė…
manau, kad ne adresas, o turinys kuria svetaines verte. manau esant reikalui, biurokratai turetu svertu ta domena netgi atsiimti :)
Dizainologija sakė…
sutinku 100%. bet papildomi svertai konkursuose, matyt, pravercia taip pat. antra vertus, tai - tik samokslo teorija.
Anonimiškas sakė…
Ar, jusu manymu, ministerija dabar turetu sumoketi kelis tukstancius spekuliantams uz ta domena?
Anonimiškas sakė…
jai ministerija nepasidaro pati sau puslapio, tai kam jai tas domenas? vistiek privati kompanija ir kurs projekta ir ji priziures ir emailus darys.

Populiarūs įrašai