Kaip sukurti TOBULĄ knygos dizainą?Paslaptį atskleidė Jan Tschichold. Paskaitykite ir galėsite kurti tobulo dizaino knygas, ataskaitas, žurnalus...

Komentarai

Anonimiškas sakė…
Savu laiku dirbau dizaineriu. Aspie dizaina nieko nenutuokiau, bet labai domejausi matematika ir visus situos zaidimus gerai mokejau. Netgi vienas zurnalas, kuriam sukuriau firmini stiliu iki dabar eina.
Panasiai galima pasiskaiciuoti ir spalvu derinius- paimi norima vyraujancia spalva, o likusias isskaiciuoji.
Su spalvom labai patiko zaisti- netgi pasitobulinau formules- ivertindavau netgi uzimama spalvos plota ir tt.
Visdelto su laiku pastebejau kad vistik zmogaus smegenys dirba geriau negu bet koks pc ar formuliu rinkinys- po keliu metu darbo skaiciuoti jau nereikejo- spalvas suderindavau taip kad jos netilpdavo i jokias formules, kompozicijas sudeliodavau taip kad jos net grodavo, be jokiu formuliu ir aukso pjuviu.
Iki dabar man idomu ar gamta ir harmonija skamba pagal matematinius sarysius ar mes matematika pritempiam kad patvirtinti harmonijos didinguma.
Edvardas sakė…
Anonimiškas, pasidarė įdomu kuo užsiimat dabar?

Sprendžiant iš pasakojimo, galėjot bent knygą LT grafikos dizaino studentams išleisti, nes aprašymas skamba įspūdingai. Gal net perdaug.
Darius sakė…
Jei kalbam apie standartinę nedidelio formato knygą, man tas klasikinis-matematinis tinklelis nepatinka. Šiuolaikinei knygai tai netinka, paraštės nepraktiškos (vidinė per siaura, turint omeny įrišimą)
Gal protingesni žmonės pasakys, kad klystu, tačiau esu linkęs pasitikėti savo estetiniu žvilgsniu.

Populiarūs įrašai