Garsiosios dizaino kompanijos "IDEO" boso Timo Browno paskaitaTimas Brownas ragina dizainerius mąstyti plačiai. Video iš ne mažiau garsaus TED'o.

Komentarai

Edvardas sakė…
TED pranešimus žiūrėti yra toks pat malonumas kaip gerą kiną. iš visų pusių trykšta kokybė ir net anglų kalba visada raiški. manau čia jau garsistų ir post production darbas.

bet dėl to ką jis kalba sutikčiau tik iš dalies. o tiksliau sakyčiau pasikeitė tik didelių ir mažų dizaino objektų kūrimo santykis (apimtys). taip, XIX a. galvojo kaip padaryti pramonės revoliuciją. visiems reikėjo greičiau, pigiau, daugiau. žmones judėti sktatina didžios idėjos. XX a. ta didi idėja kaip ne kaip buvo šaltasis karas. ir viena ir kita pusė pasaulio turėjo įššūkį, tikslą. prisiminkime kokie planai buvo apie keliones į kosmosą. šaltasis karas baigėsi, aiškių priešų ir įššūkių nėra, tai žinoma visi labiau apkiauto ir mąsto kokius arinius rinktis kitam sezonui ar kokį skiną užsidėti ant savo macbooko.

bet juk atsiranda ir modernesnį rentgenai, lėktuvai, ginklai, vaistų pakuotės, vandens taupymo būdai etc. tai viskas kuriama, aišku lėčiau ir mažiau nei galėtū būti.

tai reik kokio kataklizmo, karo ir vėl visi pradės krutėti :)

Populiarūs įrašai