Kompiuterinis šriftas pagal jūsų rašysenąJei nemokate dirbti su "FontLab'u" arba "Fontographer'iu" ar tiesiog esate labai užsiėmę, tačiau laaabai norėtumėte turėti savo kompe šriftą, imituojantį jūsų rašyseną, jums padės nauja svetainė YourFonts. Tereikia: skanerio, interneto ir 10 baksų. Pora minučių - ir esate unikalaus šrifto savininkas :)

Komentarai

Dali.us sakė…
Neblogas dalykas.. tik 10$ gaila :)Nors jei labai prireiks.. gerai žinoti kad tokia paslauga yra.
Mantas sakė…
Norėjau ir aš su šituo prieš kelias dienas pažaist, kol nepaaiškėjo, kad dykai neduoda :)
Edvardas sakė…
Na Mantai, 10 baksų, tai čia dykai :)
Dizainologija sakė…
reikia įveikti virusą, vadinamą "dykai". jo pasekmės gana liūdnos: nebevertiname taip, kaip anksčiau muzikos CD ar vinilų (nes mp3 gauname dykai), filmų (idem su avi), knygų (pdf). baisu pagalvoti, kas būtų, jei prekybos centrai, kaip užsienyje, dalintų plastikinius maišelius prekėms veltui - žinant mūsų kultūrą, miestai būtų užversti skrajojančiais maišeliais...
Edvardas sakė…
O kaip dėl custom šrifto remiantis jūsų veido bruožais?

http://www.designboom.com/weblog/cat/16/view/9239/typeface.html
Milda sakė…
pritariu Robertui - visai išpindėjom, visko dykai norim :) dėl rašysenos šrifto - kol kas nematau reikalo, bet gal ateitį prireiks, maža ką :)
Ak sakė…
O kas čia blogo norėti dalykų už dyką? taip pardavėjams tenka pasukti galvą, kad sukurtų naują pridėtinę vertę prekei.
O dėl nemokamų maišelių tai Latvijoje jau seniai taip yra, ir kažkodėl ji nėra skaidančių maišelių šalis, nors nemanau, kad mentalitetas labai jau skirtųsi nuo mūsų.

Populiarūs įrašai